Etap 1. Relaks w aromatycznej saunie cedrowej

Łaźnie piwne rozpoczynamy odpoczynkiem w sali relaksacyjnej o klimacie piwnic starego browaru i sesją w saunie suchej wykonanej z drewna cedrowego.  Podczas seansu w saunie uwalnia się cudowna woń cedru, dlatego nie jest zalecane stosowanie żadnych olejków zapachowych. Kąpiel w saunie cedrowej daje wiele korzyści, m in.: rozluźnienie zmęczonych i napiętych mięśni, poprawę krążenia i metabolizmu, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie dolegliwości reumatycznych oraz wzmocnienie ogólnej odporności organizmu. Seans uspokaja w stanach napięcia nerwowego, stresu i zmęczenia psychicznego. Pierwszy etap trwa 50 minut.

Etap 2. Kąpiel w suszu piwnym z degustacją piwa

Kolejny etap Łaźni Piwnych stanowi aromatyczna, relaksacyjna kąpiel w drewnianej balii. Stosowany do kąpieli susz piwny BSC® to w 100% naturalna mieszanka chmielu, drożdży i słodu piwnego - składników od lat cenionych oraz wykorzystywanych w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej. Susz piwny BSC® zawiera bogaty zestaw witamin z grupy B oraz substancji mineralnych o właściwościach wygładzających, ujędrniających i przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek. Podczas kąpieli proponujemy degustację piwa z naszego Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht. Kąpiel trwa 30 minut.

Etap 3. Relaks na leżaku

Ostatni etap to relaks po kąpieli na drewnianym leżaku. Owinięci w miękki koc, słuchają Państwo muzyki i delektują się piwem. Tymczasem składniki kąpieli jeszcze bardziej wchłaniają się w skórę. Ostatni etap trwa 20 minut.