Posiadacie salon spa i nie macie jeszcze w swojej ofercie kąpieli piwnych? Może czas to zmienić? Umożliwimy Wam to!!!

W swojej ofercie posiadamy ekologiczny susz piwny. Jedyny na rynku polskim susz, przygotowany z starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych, przeznaczony do kąpieli.

Piwo jest źródłem witamin z grupy B, mikroelementów i minerałów. Elementy te wyraźnie wspomagają regenerację skóry. Chmiel, z którego powstaje piwo, oczyszcza , koi i łagodzi. Stosowanie kosmetyków piwnych wpływa pozytywnie nie tylko na naszą skórę ale także na nasze samopoczucie.


A może czas pomyśleć o wykorzystaniu kosmetyków piwnych w zabiegach, które oferujecie?

Tu również mamy coś dla Was. Nasze w 100% naturalne kosmetyki można wykorzystać w wielu, proponowanych przez Państwa SPA, zabiegach. Mamy do wyboru peelingi, olejki, maseczki nawilżające i inne.

Wszystkie nasze kosmetyki są wytwarzane ręcznie w małej, czeskiej manufakturze w Brumovicach. Zawierają słynne czeskie piwo, a także chmielowy ekstrakt i drożdże piwowarskie. Produkty SAELA nie zawierają syntetycznych barwników, stąd też mogą być stosowane w codziennej pielęgnacji kobiet, mężczyzn ale także dzieci.

Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. Gwarantujemy, że nowe jak i te ulepszone, poszerzone o wykorzystanie kosmetyków piwnych, zabiegi w Waszym salonie SPA przyniosą wiele korzyści Wam i Waszym klientom. Zachęcamy do zakupu naszych kosmetyków w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Kup, spróbuj a zobaczysz, że warto. Dla firm mamy specjalną ofertę, więcej szczegółów pod nr. tel. 728361075

Mail: manager@centrumedukacjibrowarniczej.pl