Szanowni Państwo,

czy cenią Państwo jakość w swoim SPA? Czy podejście ekologiczne do biznesu jest dla Państwa priorytetem? Czy poszukują Państwo produktów opartych jedynie na naturalnych składnikach? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedzieli Państwo TAK , nasza propozycja jest właśnie dla Państwa.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce pierwszy na rynku polskim naturalny susz piwny przeznaczony do kąpieli.  To mieszanka starannie wyselekcjonowanych, 100% naturalnych składników, stosowanych od lat w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej, służących głównie poprawie kondycji skóry.

Susz piwny jest odpowiedzią na dotychczasową metodę przyrządzania kąpieli piwnych, które oparte na miksturze piwa i ciepłej wody często charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem, co może powodować dyskomfort podczas zbiegu. Susz piwny to w 100% naturalna, aromatyczna mieszanka chmielu, drożdży i słodu piwnego - składników stosowanych od lat w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej, bogatych w witaminy z grupy B oraz substancje mineralne o właściwościach wygładzających, ujędrniających i przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek.

Chmiel dobroczynnie wpływa  na skórę i włosy, posiada silne właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Sprawdza się w pielęgnacji skóry łojotokowej, skłonnej do trądziku.

Słód zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, jest bogaty w polifenole, które stabilizują kolagen i elastynę, wspomagają mikro krążenie, działają odżywczo na skórę.

Drożdże piwowarskie zawierają szeroki zestaw witamin z grupy B oraz wiele substancji mineralnych, zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek, ujędrniają oraz wygładzają skórę. Tworzą na skórze film wspomagający utrzymanie wody w naskórku, dzięki czemu skóra jest nawilżona, miękka i gładka.

50 minutowy zabieg oparty na suszu piwnym, przeznaczony dla 1 lub jednocześnie dla 2 osób, to połączenie 30 minutowej kąpieli z 20 minutowym relaksem na leżaku. Rekomendujemy wzmocnienie terapii degustacją piwa, która zintensyfikuje efekty zabiegowe od wewnątrz.

Zachęcamy do głębokiego relaksu podczas kąpieli piwnej oraz kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 728 361 075 oraz adresem mailowym manager@centrumedukacjibrowarniczej.pl.

https://www.centrumedukacjibrowarniczej.pl/Susz-piwny-BSC-30g-p89